top of page

Launching January 2023

|

Virtual Event

Self-Compassion Groups -- ГРУПИ САМОСПІВЧУТТЯ

We are pleased to invite you to participate and will be happy to welcome everyone to this space. Please fill out the form below if you are interested in participating. We will contact you soon. We look forward to the opportunity to chat!

Registration is Closed
See other events
Self-Compassion Groups -- ГРУПИ САМОСПІВЧУТТЯ
Self-Compassion Groups -- ГРУПИ САМОСПІВЧУТТЯ

Time & Location

Launching January 2023

Virtual Event

About the event

Шановні друзі,

Ми - організація First Aid of the Soul (FAS), колектив професійно навчених спеціалістів з психологічного здоров'я з США та Європи, який надає доступні послуги психосоціальної та емоційної підтримки з використанням багатогранних підходів на базі цілісної травма-орієнтованої парадигми людям, які постраждали від війни в Україні.

Ми маємо за честь запропонувати вам три різні Групи самоспівчуття (емоційної підтримки) для:

  • Oпікунів/Батьків/Вихователів
  • Дорослих18+
  • Психологів/працівників на передовій

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ ТУТ 

У цих групах ви знайдете для себе безпечний простір, де можна буде оспілкуватися та оволодіти деякими новими навичками/технікамипоспілкуватися для турботи про себе та своє благополуччя у ці надзвичайно складні часи.

Кожного тижня на регулярній основі ми будемо обговорювати актуальні теми та питання. Будь ласка, зверніть увагу, що теми можуть змінюватися в залежності від потреб групи та її учасників. Ми пропонуємо холістичний, культурно усвідомлений, травма-інформований та конфіденційний формат, де ви зможете віднайти креативні способи зрозуміти свої сильні сторони та визначити власні міжособистісні потреби.

Ми із задоволенням запрошуємо вас взяти участь та будемо раді вітати усій у цьому просторі. Будь ласка, якщо вас зацікавила можливість взяти участь, заповніть форму нижче. Ми незабаром зв'яжемося з вами. З нетерпінням чекаємо можливості поспілкуватися!

*З приводу будь-яких питань та зауважень звертайтеся до нас за електронною адресою: info@firstaidofthesoul.org

З підтримкою та турботою,

Команда First Aid of the Soul (Команда FAS)

Share this event

bottom of page