top of page

Launching December 2022

|

Virtual Event

Supervision Clinical Discussions -- Супервізія Обговорення Клінічних Випадків

We are pleased to invite you to participate and will be happy to welcome everyone to this space. Please fill out the form below if you are interested in participating. We will contact you soon. We look forward to the opportunity to chat!

Registration is Closed
See other events
Supervision Clinical Discussions -- Супервізія Обговорення Клінічних Випадків
Supervision Clinical Discussions -- Супервізія Обговорення Клінічних Випадків

Time & Location

Launching December 2022

Virtual Event

About the event

Шановні друзі та колеги,

Ми - організація First Aid of the Soul (FAS), колектив професійно навчених спеціалістів з психологічного здоров'я з США та Європи, який надає доступні послуги психосоціальної та емоційної підтримки з використанням багатогранних підходів на базі цілісної травма-орієнтованої парадигми людям, які постраждали від війни в Україні.

Ми маємо честь запросити всіх вас до нашої Групи супервізії та клінічного обговорення, яка буде проходити, починаючи з четверга, 1 грудня 2022 року.

Якщо ви є психотерапевтом, психологом, соціальним працівником, педагогом або помічником, який працює з людьми, які мають проблемами у сфері психічного здоров'я, ми тут, щоб підтримати вас у вашій справі. З цією метою ми пропонуємо постійні щотижневі супервізійні групи. Щотижневі групи будуть проводитися нашою командою професійних психотерапевтів з організації First Aid of the Soul, які володіють широким спектром клінічних знань, досвідом супервізії та цілісними підходами, орієнтованими травму.

Для кого ця група?

  • Фахівці, які мають клінічні питання як загального характеру, так і ті, що стосуються конкретних випадків;
  • Фахівці, які мають питання, пов’язані з використанням конкретних технік в роботі; і
  • Фахівці, які можуть потребувати клінічної підтримки в розумінні складної травми у особи та/або сім'ї, з якою вони працють.

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ ТУТ 

Це не тренінг. Це скоріше спільний простір для вивчення вашої роботи та постановки клінічних питань, пов'язаних з вашою професійною діяльністю. Це буде конфіденційний простір, де ви зможете поділитися своїми клінічними проблемами, поставити запитання, поміркувати вголос з колегами та отримати підтримку у вашій професійній діяльності. Ви можете відвідати лише одну групу або приєднуватися до нас щотижня. Ця група створена для того, щоб підтримати вас!

Наші щотижневі Групи супервізії та клінічного обговорення будуть зосереджені на насутпних темах:

  1. Діти та підлітки
  2. Дорослі
  3. Горе та втрата

Щотижневі групи супервізії та обговорення кейсів будуть проводитися через ZOOM щочетверга, о 20:15-21:45 (за українським часом), починаючи з четверга, 1 грудня (для участі в групі необхідна попередня реєстрація). Всі групи є безкоштовними!

Ми із задоволенням запрошуємо вас взяти участь та будемо раді вітати усій у цьому просторі. Будь ласка, якщо вас зацікавила можливість взяти участь, заповніть форму нижче. Ми незабаром зв'яжемося з вами. З нетерпінням чекаємо можливості поспілкуватися!

*З приводу будь-яких питань та зауважень звертайтеся до нас за електронною адресою: info@firstaidofthesoul.org

З підтримкою та турботою,

Команда First Aid of the Soul (Команда FAS)

Share this event

bottom of page